Është martuar aktorja Albulena Kryeziu? (FOTO) – Lajmi.net
Është martuar aktorja Albulena Kryeziu? (FOTO)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:32, 8 August 2016
Thuajse të gjithë e njohin aktoren e talentuar Albulena Kryeziu, pasi ajo është parë në disa seriale televizive, filma e shfaqje teatrale.

Albulena që është e punësuar edhe në Teatrin Kombëtar të Kosovës, tashmë e ka ndërruar statusin.

Bëhet e ditur se aktorja është martuar në privatësi të plotë me regjisorin gjakovar Ilir Bokshi.

Iliri ka qenë disa herë i martuar, ndërkaq për Kryeziun kjo është martesa e parë./Kosovarja

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO