Është emër i ri në estradë, ja çfarë e dallon reperin Nolle nga të tjerët

14:45 | 22 Maj 2019

Nolle është emër i ri në estradë, i cili premton shumë.

Nolle ishte i ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, e cila ishte njëherësh intervista e parë e tij, shkruan lajmi.net.

Reperi ka pak kohë që ka publikuar këngën e tij të parë, ndërsa për “Mirage” dha detaje rreth saj.

Meqë në estradë ka shumë reperë dhe secili këndon në një stil të vetin, Nolle tregon se çfarë e dallon atë nga të tjerët.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha reperi Nolle. /Lajmi.net/