Të Infektuar: 9869

Të Shëruar: 5480

Të Vdekur: 303

Është apo jo në lidhje me Kiara Titon? Flet më në fund Butrint Imeri

21:56 | 11 Dhjetor 2019

Butrint Imeri ka treguar se çfarë raporti ka me Kiata Titon.

Prej kur ia dhuroi një puthje publikisht gjatë një emisioni televiziv, dyshohej se Butrint Imeri dhe Kiara Tito janë në një lidhje dashurie, shkruan lajmi.net.

Atë kohë gjatë një interviste për lajmi.net Butrinti pati treguar se me Kiarën ka vetëm miqësi, mirëpo dikush prej ndjekësve e ka pyetur sërish lidhur me këtë çështje duke i kërkuar ta sqaroi edhe njëherë nëse mes tyre ka ndryshuar raporti dhe ka më shumë se shoqëri.

“Kiara Titon e kam shoqen ma të miren nga Tirana”, u përgjigj sërish Butrinti duke hedhur poshtë të gjitha spekulimet./Lajmi.net/

Intervistë ekskluzive me Butrint Imerin (Foto/Video)