Ermali publikon këtë foto nga pushimet me Arianën

Ermal Fejzullahu ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja nga pushimet.

ShowBiz

30/05/2019 20:51

Ermal Fejzullahu këto ditë ka zgjedhur të pushojë bashkë me gruan, ndërsa si destinacion e ka zgjedhur Bodrumin, shkruan lajmi.net.

Çifti nuk i kanë kursyer imazhet nga këto pushime, në të cilat po kalojnë kohë të bukur pranë njëri-tjetrit.

Së fundi, Ermali postoi një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën shfaqet pranë Arianës.

Për ndryshe, në këto pushime, bashkë me Arianën dhe Ermalin në të njëjtin vend ishte edhe këngëtarja Kida. /Lajmi.net/