Ermali poston fotografinë më të ëmbël të motrës dhe mbesës

Bulza Fejzullahu e cila është bija e këngëtarit Sabri Fejzullahu tash e disa vite është larguar nga skena muzikore.

ShowBiz

06/11/2017 15:34

Ajo jeton në Amerikë me bashkëshortin dhe dy fëmijët,  kurse padyshim që janë familjarët ata që ndjejnë mungesën më të madhe të saj, shkruan lajmi.net.

Ermali ka ndjerë mungesën e Bulzës dhe mbesës dhe publikoi në Insta-Story një imazh të ëmbël të tyre duke ia lënë mbishkrimin “Zemra e vllaut me qikin e dajes”.

Derisa Bulza është larguar tërësisht nga muzika, Ermali ka ndjekur hapat e babait dhe ka realizuar një varg hitesh deri në këtë ditë.

Kënga e fundit e tij është “VIP”, të cilën e solli në bashkëpunim me grupin KAOS, presim të shohim a do të ketë edhe ndonjë projekt të ri në fundvit. /Lajmi.net/