Ermali i “çmendur” pas Alban Skenderajt, ja çfarë i bëri (Video)

Ashtu siç tha dhe Albani, “Përfundimisht ky nuk është normal”.

ShowBiz

21/11/2016 22:57

Këngëtari i suksesshëm dhe komiku Ermal Mamaqi ndodhen së bashku në SHBA për shakk të disa koncerteve në tokën e largët. Mirëpo me Ermalin pranë, gjërat nuk janë edhe aq serioze. Aktori na ka mbajtur të update-uar me foto e video të shumta gazmore nga qëndrimi në Neë York, ku na ka shkrirë së qeshuri me batuat dhe situatat gazmore që krijon.

Mirëpo kjo video e fundit e postuar nga Ermali në Facebook, “bazuar në ngjarje të vërteta” siç shkruan ai, është me të vërtetë për të qeshu. Ai e ndjek kudo që shkon Albanin pasi është i “fiksuar” të bëjë foto me të. Video flet qartë… /intv.al/