Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

Ermal Mamaqi ndërpren Arian Çanin ‘live’ në Zonë e Lirë (VIDEO)

23:46 | 23 Shtator 2016

Në emisionin “Zonë e Lirë” në “TV Klan”, ka ndodhur një ndodhi e pazakontë, Ermal Mamaqi ka hyrë në pikun e debatit për arsimin mes dy profesorëve, ku dhe ka ndërprerë emsionin live.

Arsyeja e papritur, sipas tij, ka qenë vetëm nënshkrimi i një dokumenti nga ana e Çanit, ku sipa tij, Mamaqit i duhej për të aplikuar për vizë amerikane.

Shiko videon: