Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Ermal Fejzullahu dhe Kida publikojnë bashkëpunimin ‘Tela’

22:25 | 12 Qershor 2019

Ermal Fejzullahu dhe Kida e kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor.

Këngëtarët, Ermal Fejzullahu dhe Kida, sapo e kanë lansuar në Youtube këngën e tyre më të re, shkruan lajmi.net.

Ky projekt muzikor titullohet ‘Tela’ dhe vjen i realizuar edhe me videoklip. Për tekstin është kujdesur reperi Bim Bimma.

‘Tela’ prej kur është paralajmëruar është pritur me padurim nga fansat ndërsa tani në Youtube menjëherë ka marrë klikime.

Kjo nuk është hera e parë që Ermali dhe Kida bashkëpunojnë me njëri-tjetrin./Lajmi.net/