Eriksen, a je normal? (Video)

Ylli i Tottenhamit, Christian Eriksen ka treguar saktësi të jashtëzakonshme duke qëlluar traversën në 10 nga 12 tentime gjatë sfidës me disa bashkëlojtarë në stërvitje. 

Sport

08/11/2014 11:35

Të gjithë e dime se Christian Eriksen është futbollist i klasit botëror.

Por, mesfushori i Tottenhamit e dëshmoi këtë gjatë një sfidë të realizuar në stërvitjen e skuadrës londineze.

Eriksen u ballafaqua me bashkëlojtarët Danny Rose dhe Ryan Mason, duke e qëlluar traversën në 10 nga 12 tentime. E jashtëzakonshme.