Ergeni i grupi NR së shpejti me ‘Devijim’

Rep artistët e grupit NR, Ergeni dhe Nuke, së shpejti do të sjellin në publik këngën më të re të titulluar ‘Devijim’

ShowBiz

29/12/2014 12:25

Lyrical Son, reperi i njohur i labelit P.I.N.T, në faqen e tij zyratre në rrjetin social ‘Instagram’, ka bërë me dije se shumë shpejt në publik do të vij një këngë e re.

Bëhet fjalë për Ergenin dhe Nuka, dy rep artist të cilët janë në proces të përfundimit të këngës më të re të titulluar ‘Devijim’.

E përveç fansave të tyre, duket që me padurim këtë këngë po e pret edhe reperi Lyrical Son. Lajm.net