Erdhi si përforcim i madh, Milan e shet në janar (FOTO)

Milan ka nxjerrë në shitje sulmuesin Luiz Adriano.

Merkato

06/12/2016 09:22

Luiz Adriano do të largohet nga Milan, gjatë afatit kalimtar të janarit.

Sulmuesi brazilian nuk është duke gjetur hapësirë për lojë në ekipin e trajnerit Vincenzo Montella.

Andaj, ai është i gatshëm të gjejë një skuadër të re.

“Sportmediaset” raporton se Adriano do të largohet nga “Rossonerët” në janar, përcjell “Lajmi.net”.

Ai kërkohet në Bundesligë dhe Rusi.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.