Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Eranda Libohova dhe Gena publikojnë këngën “Thuam po”

20:32 | 7 Nentor 2019

Foto: Instagram

Gena dhe Eranda sollën projektin e ri muzikor.

Një bashkëpunim i ri sapo është publikuar në estradë, është fjala për këngën e re nga Gena dhe Eranda Libohova, shkruan lajmi.net.

Dyshja sollën këngën me titull “Thuam po”, ndërsa ia shoqëruan edhe videoklipin.

Për tekstin u përkujdes Pandi Laco, muzikën Gent Myftaraj, ndërsa videoklipi është punuar nga Ernis Chili Chill Production.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Gena dhe Eranda me titull “Thuam po”. /Lajmi.net/