Era pozon për Fadil Berishën, vështirë ta njihni

16:25 | 26 Korrik 2018

Shquhet si njëri nga fotografët më të suksesshëm shqiptar.

Është fjala për Fadil Berishën i cili aktualisht jeton dhe vepron në New York e që po vazhdon të punojë me fytyra të njohura publike, shkruan lajmi net.

Së fundmi, ai ka publikuar një fotografi të këngëtares me famë botërore, Era Istrefit ku thotë se: “E ardhmja është me Era Istrefin”.

Një fotografi artistike dhe me kaq stil mund ta realizojë vetëm një fotograf profesionist siç është Fadil Berisha.

Nga ana tjetër, Era është duke punuar fuqishëm në projekte muzikore dhe në koncerte të ndryshme anembanë botës./Lajmi.net/

The #future with @eraistrefi

A post shared by Fadil Berisha Photography (@fadilberisha) on