Era me kukullën në prehër (Foto)

Era Istrefi ka shpërndarë fotografi me mbesën e saj Rene.

ShowBiz

16/08/2015 16:50

Era po kalon çaste të këndshme me mbesën e saj të vogël, Rene.

Era ka marrë në prehër vajzën e Norës e me këtë rast i kanë bërë një fotografi të cilën e ka postuar në rrjete sociale dhe e ka përshkruar: ‘Rene e bukur si kukull’./Lajmi.net