Era Istrefi pranoi një dhuratë të veçantë – Lajmi.net
Era Istrefi pranoi një dhuratë të veçantë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:00, 17 April 2018
Era Istrefi është një prej këngëtareve shqiptare që gëzon famë ndërkombëtare.

Projekti “BonBon” bëri që emri i Erës të dëgjohet në gjithë botën, ndërsa tani këngëtarja po sjell vazhdimisht këngë të reja dedikuar këtij tregu, shkruan lajmi.net.

Së fundi, përmes rrjeteve sociale, Era ka bërë të ditur se ka pranuar disa dhurata të veçanta, e që ishin disa aksesorë prej ari.

Këngëtarja i publikoi ata në rrjete sociale, ndërsa në një prej tyre ishin inicialet “KS”, që lidhet edhe me shtetin e Kosovës.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Era është kënga “Origami”, që po pritet mirë në publik. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO