Era Istrefi ndryshon drastikisht pamjen – Lajmi.net
Era Istrefi ndryshon drastikisht pamjen
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 7:59, 12 February 2019
Era Istrefi ka bërë edhe një ndryshim në pamje.

Era Istrefi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke u bërë bjonde, pamje kjo që po i shkon shumë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën ka marrë pozë joshëse pranë pishinës.

“Ndaju me të dashurën tënde, jam mërzitur”, janë fjalët që ajo ia ka shtuar postimit.

Për ndryshe, Era Istrefi së shpejti publikon projektin e saj të ri me titull “Selfish”, të cilit ia ka bashkëngjitur edhe videoklipin. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Breakup with ur girlfriend Im bored

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO