Era Istrefi konfirmon pjesëmarrjen e saj në festivalin shqiptar “We Love Albania”

Njëri nga festivalet më me nam në shqiptari është edhe "We Love Albania".

ShowBiz

13/06/2022 13:18

Në këtë festival do të marrin pjesë shumë artistë të famshëm shqiptar, shkruan lajmi.net.

Pjesë e këtyre artistëve është edhe këngëtarja që ka prekur suksese të mëdha dhe që së fundi është rikthyer në muzikë, Era Istrefi.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja.

Ajo në llogarinë e saj në ‘Instastory’ ka publikuar një imazh duke treguar që me datë 18 të këtij muaji (qershor) do të performoj duke filluar nga ora 19:00.

Të gjithë fansat e saj të bëhen gati për të kaluar një natë të paharrueshme me hitet e saj të mëdha./Lajmi.net/