Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Era bëhet sërish bjonde, kështu duket pas ndryshimit të fundit

18:55 | 30 Qershor 2020

Foto: Instagram

Era Istrefi i është kthyer dukjes së vjetër.

Këngëtarja Era Istrefi njihet si e guximshme për eksperimentim në dukje për paraqitjet publike, shkruan lajmi.net.

Artistja, muajt e fundit kishte bërë flokët me ngjyrë portokalli, ndërsa së fundi vendosi të ndryshojë përsëri.

Ajo është kthyer sërish në bjonde dhe këtë e tregoi përmes një videoje ku shfaqet me flokë dredha dhe dukej për mrekulli.

Era gjatë ditës së djeshme ka bërë të ditur se është larguar nga Kosova, por nuk preferoi ta tregonte destinacionin.

Pritet që këgëtarja së shpejti të rikthehet me projekte të reja muzikore. /Lajmi.net/