Episodin e radhës të projektit “Thuaje”, Luana ja dedikon njeriut të saj të jetës, kështu titullohet

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca para disa javësh ka nisur projektin “Thuaje”.

ShowBiz

14/06/2022 13:35

Luana në çdo episodë sjell tematika të ndryshme ku ia bashkangjet edhe nga një projekt muzikor dedikuar së njëjtës temë, shkruan lajmi.net.

Së fundmi Luana ka njoftuar se projekti muzikor i radhës do i dedikohet personit të saj të zemrës.

“A me ra”, është këngë e shpirtit! Është për njeriun tim të jetës…dhe ndaj po gjejë vështirësi ta publikoj”, ishte mbishkrimi i Luanës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Luana mbetët njëra nga moderatoret më të komentuara në trojet shqiptare.  /Lajmi.net/