ShowBiz – Page 3 – Lajmi.net

Aktuale

Rihanna drejt martesës me miliarderin Hassan Jameel

Rihanna është gati t'i thotë 'po' propozimit të të dashurit miliarder Hassan Jameel....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Samanta Karavella publikon këngën “Ku ma le”

Samanta Karavella ka sjellë këngën e re për fansat e saj....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Çiljeta pranon befasinë më të bukur nga djali

Çiljeta ditën e sotme e nisi me një befasi të këndshme....

20 April, 2019 Lexo më shumë

“Injorant je gjithë jetën”, Noizy ia mbyll gojën ndjekësit

Noizy është ndër reperët më të mirë të estradës shqiptare....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Kylie Jenner realizon set të ri fotografik, provokon me këmbët lart

Kylie Jenner është shfaqur provokuese duke ngritur këmbët sipër....

20 April, 2019 Lexo më shumë

U tha se po rikthehet në duet me Ledrin, Skivi sqaron të vërtetën

Skivi ka treguar se a janë të vërteta thashethemet që po qarkullojnë, ku thuhet se ai po vjen në duet me Ledrin....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Zëri mbushi dy muaj, Elita e uron me fjalë zemre

Elita Rudi ka shkruar fjalë zemre për djalin e saj, Zërin....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Era Istrefi bën ‘twerk’ nën ritmet e këngës “Nuk e di”

Era Istrefi ka publikuar një video duke bërë lëvizje provokuese nën ritmet e këngës së saj të re....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Dani publikon projektin “Gjysmë dashni”

Dani sapo ka publikuar projektin e ri muzikor....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Alketa i reagon komentueses që e ofendoi: Nuk ta turpëroj Shqipërinë unë

Alketa Vejsiu nuk ka hezituar t'i kthej përgjigje komentueses që i la një koment mbi një imazh të saj....

20 April, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO