Gossip – Lajmi.net

Aktuale

Luana Vjollca me pasaportë të Kosovës!? (FOTO)

Këngëtarja nga Shqipëria e cila shumë herë ka shprehur hapur dashurinë që ka për Kosovë, si dhe dëshirën e saj që ta marrë pasaportën Kosovare, veprimi i saj i fundit me një foto të publikuar në llogarinë e saj në rrjetin social Facebook ku shihet pasaporta e Republikës së Kosovës me të dhënat e saja....

9 January, 2015 Lexo më shumë

400 ankesa për veshjen e Ritës (FOTO)

Kostumi i gjyqtares së The Voice me asgjë përfundi sakos nxiti rreth 400 ankesa pas shfaqjes në BBC One ...

7 January, 2015 Lexo më shumë

MIA KHALIFA: Kush është porno-starja Libaneze e cila ka ndezur zemërim ndërkombëtar? (FOTO)

Aktorja e filmave për të rritur Mia Khalifa është kërcënuar me vdekje pasi që është kurorëzuar si porno-ylli numër 1 në botë....

6 January, 2015 Lexo më shumë

Kim Kardashian po trajton fytyrën

Kim Kardashian si duket nuk është e kënaqur me dukjen e fytyrës së saj dhe kështu ka vendosur që asaj t’i jap një trajtim të vogël....

21 March, 2014 Lexo më shumë

Pamela Anderson nudo për magazinën franceze

Modelja kanadeze, Pamela Anderson ka vendosur që të fotografohet nudo për magazinën franceze Purple, duke sjellur kështu mjaftë komente nëpër media....

21 March, 2014 Lexo më shumë

Vjen ‘Hands UP’ nga New Yorku

Vjollca Abdullahu, e njohur me emrin artistik VJ, e ka lansuar mbrëmë videoklipin e saj më të ri në bashkëpunim me reperin amerikan, RobTwizz. Projekti është titulluar ‘Hands Up’. Për muzikën janë përkujdesur dy producentët e mirënjohur, Zzap and Chriss, ndërsa teksti është shkruar nga dy interpretuesit, VJ dhe RobTwizz. E veçanta e këtij projekti […]...

16 March, 2014 Lexo më shumë

Emina Çunmulaj në ekran 15 metërsh në Las Vegas

Reklama e Aria Resort, me modelen Emina Çunmulaj, cila është xhiruar para disa muajve tani po shfaqet edhe në televizione super të mëdha, siç është ai në Las Vegas, i cili cilësohet si ekrani më i madh atje. Është vetë Emina që ka treguar në faqen në Facebook dhe është ndier shumë e ngazëllyer. E […]...

14 March, 2014 Lexo më shumë

Vesa Luma me album të ri

Vesa Luma ka njoftuar fansat se është në përgatitje të një albumi live, me këngë të vjetra qytetare. ‘Albumi im i ardhshëm do të jetë ëndrra ime. Album live me këngë të vjetra qytetare, që i dua aq shumë’. Vesa po ashtu pas kthimit nga turneu në Australi ka përgatitur një bashkëpunim me Jon Tarifa […]...

11 March, 2014 Lexo më shumë

Nicki Minaj shfaq të pasmet

Këngëtarja është kthyer në shtëpinë e saj, pas një pushimi disa ditor që kishte bërë në Meksikë. Ajo kishte veshur xhinse shumë të ngushta dhe me ngjyrë pink, të cilat i tregonin kështu të pasmet e saj që pëlqehen shumë nga fansat. 31 vjeçarja disa ditë më parë, kishte publikuar disa foto të saj në […]...

11 March, 2014 Lexo më shumë

Një puthje nga Miranda

Bukuroshja ka postuar një fotografi mjaftë ekzotike në Twitter, duke i dhuruar kështu nga një ‘puthje’ fansave të saj. “Puthje. Moda verore”, ishte mesazhi që kishte shkruar modelja në foton e publikuar në Twitter, aty ku posedon 3.5 milionë ndjekës. Miranda njihet për afërmitet me fansat, pasi edhe javën e kaluar kishte postuar një foto […]...

11 March, 2014 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO