ShowBiz – Lajmi.net

Aktuale

‘Para Meje’ kënga më e re nga Amantina (VIDEO)

Këngëtarja Amantia Mjeku sapo ka lansuar këngën e saj më të re 'Para Meje'....

21 March, 2015 Lexo më shumë

Ja çfarë i thotë Labinot Tahiri, Atifete Jahjagës

Ndonëse deklarata e Presidentes Atifete Jahjaga për bashkimin kombëtar të shqiptarëve nuk ka bërë ndonjë bujë. Duket se Labinot Tahiri nuk ka mundur të durohet, ai përmes një postimi në Facebook, i është drejtuar Presidentes......

21 March, 2015 Lexo më shumë

Vesa: Skenat në klipin e ri s’janë zhveshje(Video)

Vesa Luma është rikthyer në emisionin Express të KTV-së për të rrëfyer për projektin e saj më të ri....

21 March, 2015 Lexo më shumë

Juliana Pasha: Kënga ´Kuq e zi´ u këndua nga unë dhe Armando Kllogjer për herë të parë!

Një prej këngëtareve me zërin më të fuqishëm në skenën tonë Juliana Pasha parmes një statusi në Instagram ka treguar se kënga Kuq e Zi u këndua për herë të parë nga ajo dhe Armaldo Kllogjeri......

21 March, 2015 Lexo më shumë

Nurteel: Po të isha si Shpati, do bëja seks me shoqet e Afërditës

Producenti i mirënjohur shqiptar, Nurteel, i cili ka kohë që filloi edhe karrierën si këngëtar, ka komentuar pas lansimit të bashkëpunimit të tij të fundit me Shpat Kasapin, e që u përkufizua si një “diss” ndaj ish të fejuarës së këtij të fundit, Afërdita Dreshajt. ...

21 March, 2015 Lexo më shumë

Era Istrefi: Projekti i ri gati

Këngëtarja Era Istrefi tashmë ka përfunduar punët rreth projektit të ri, kështu të paktën na njofton vetë këngëtarja...

21 March, 2015 Lexo më shumë

Revoltohet Agnesa Vuthaj!

Agnesa Vuthaj duket se nuk e ka në plan më ti lë lajmet që nuk janë të vërteta të qarkullojnë për te. Pas një lajmi që ka publikuar indeksonline, Agnesa ka reaguar menjëherë......

21 March, 2015 Lexo më shumë

Bleona gati për klipin e ri (FOTO)

Këngëtarja e shumë përfolura në mediat rozë, Bleona Qereti, duket se gjen kohë për çdo gjë. Përveç angazhimit të saj, në X Factor Albania, Bleona momentalisht është e angazhuar edhe në realizimin e klipit të saj të ri, shkruan Tribuna....

21 March, 2015 Lexo më shumë

Premierë: Rosela Gjylbegu me këngë të re (VIDEO)

Këngëtarja Rosela Gjylbegu erdh me këngë të re, kjo këngë është në bashkëpunim me Vullnet Ibrahimin, ndërsa titullohet “Jam aty”...

21 March, 2015 Lexo më shumë

Blero demanton lajmin, nuk ka duet me Kallashin

Postoj një foto në Instagram ku shihet së bashku me Kallashin. E kjo foto u bë temë e medieve rozë për faktin se Blero do bëj duet me të....

20 March, 2015 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO