ShowBiz – Lajmi.net

Aktuale

Gent Fatali sjell në versionin remix këngën “Ma Jolie”

Gent Fatali e ka publikuar këngën "Ma Jolie" në versionin remix....

21 April, 2019 Lexo më shumë

Skivi sqaron gjithçka lidhur me thumbin për ‘artistat milionera’

Skivi e ka sqaruar nëse e kishte direkt për dikë thumbin lidhur me 'artistat milionera'....

21 April, 2019 Lexo më shumë

Motrat Mustafa kanë për të thënë edhe diçka lidhur me këngën “Qika e nanës”

Motrat Mustafa kanë publikuar sërish diçka që lidhet me projektin e shumëpërfolur....

21 April, 2019 Lexo më shumë

Flaka Krelani joshëse mbi shtrat, vjen me fotosesion të ri

Flaka Krelani e ka realizuar edhe një fotosesion....

21 April, 2019 Lexo më shumë

Getoar Selimi: Nëse u pëlqen të gjithëve, ke një problem serioz

Getoar Selimi mendon se nuk është e domosdoshme të u pëlqesh të gjithëve....

21 April, 2019 Lexo më shumë

Adelina Ismaili bën homazhe te shtatorja e heroit Salih Çekaj 

Adelina Ismaili e ka nderuar heroin e kombit, Salih Çekajn....

21 April, 2019 Lexo më shumë

Era Istrefi po flirton me këngëtarin e njohur britanik?

Era Istrefi dhe këngëtari i njohur britanik janë duke u parë shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit....

21 April, 2019 Lexo më shumë

Fansi i propozon martesë Taynës

Reperes Tayna dikush nga fansat i ka propozuar martesë....

21 April, 2019 Lexo më shumë

Lori uron besimtarët katolik për festën e Pashkëve

Lori Kaçka i ka uruar besimtarët katolik....

21 April, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO