ShowBiz – Lajmi.net

Aktuale

Morena Taraku në koncertin e reperit me famë botërore

Morena Taraku ka përcjell nga afër koncertin e reperit të famshëm....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Rita Ora nis turneun evropian

Rita Ora ka nisur turin e koncerteve evropiane. ...

22 April, 2019 Lexo më shumë

Kënga e re e Fjolla Morinës dedikim për ata që nuk janë më

Fjolla Morina ka zbuluar disa detaje nga projekti i saj i ri....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Kim Kardashian vjen e ‘nxehtë’ nga pushimet në Bali

Kim Kardashian ka sjellë disa imazhe nga pushimet e javës së kaluar në Bali....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Seveni e quan Noizyn ‘bërllok’ pasi e fshiu duetin “Si me kon zezake”

Seven Saraçi ka reaguar ashpër ndaj Noizyt, i cili e ka fshirë nga kanali YouTube këngën që e kishin bashkë....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Gjiko dhe Elita sjellin pamje nga pushimet me djalin

Gjiko dhe Elita kanë filluar pushimet bashkë me Zërin, nga ku edhe sollën disa pamje....

22 April, 2019 Lexo më shumë

E gjithë vëmendja te Oriola Marashi, tregon shumë nga Venezia

Nuk ka pasur se si të mungojë një foto provokative e Oriola Marashit nga Venezia e Italisë....

21 April, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO