ShowBiz – Lajmi.net

Aktuale

‘Çmenden’ fansat, Enca këndon në gjuhën kurde

Enca Haxhia mbrëmë ka performuar në Kurdistan....

20 March, 2019 Lexo më shumë

Kështu nis dita për Noizyn

Noizy, është një nga reperët më të pëlqyer shqiptar....

20 March, 2019 Lexo më shumë

Publikohet video e ‘2Gisht Mjaltë’ në YouTube

Të gjithë po e presim me padurim filmin "2Gisht Mjaltë", të Elvana Gjatës dhe Ermal Mamaqit....

20 March, 2019 Lexo më shumë

Yll Limani: Muzika e mirë shëron gjithçka

Këngëtarja shqiptare, Tuna para pak ditëve solli këngët e albumit "Fortuna" në YouTube....

20 March, 2019 Lexo më shumë

Luana Vjollca kthehet në studio për këngën e re

Luana Vjollca është duke punuar sërish në projekte të reja....

20 March, 2019 Lexo më shumë

Agnesa Vuthaj tregon se kur do të bëhet nuse

Agnesa Vuthaj mbrëmë te Rudina ka rrëfyer shumë të pathëna nga jeta e saj private dhe karriera profesionale....

20 March, 2019 Lexo më shumë

Nga vila super luksoze e Zaiminës, publikon këtë person të zemrës

Këngëtarja shqiptare, Zaimina Vasjari ka uruar bashkëshortin e saj për ditën dedikuar baballarëve me një video....

20 March, 2019 Lexo më shumë

Ana Kabashi zbulon datën e lansimit të këngës së re

Ana Kabashi ka njoftuar fansat se të premten lansohet kënga e saj e re....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Mario Dedivanoviç i bën këtë koment Erës për klipin e ri

Këngëtaret, Nora dhe Era Istrefi tashmë kanë përfunduar xhirimet e klipit të ri. ...

19 March, 2019 Lexo më shumë

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Gjira tregon sa kilogramë ka

Reperja e njohur, Gjira është në muajt e fundit të shtatzënisë....

19 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO