Entertainment – Page 3 – Lajmi.net

19 March, 2019

Ana Kabashi zbulon datën e lansimit të këngës së re

Ana Kabashi ka njoftuar fansat se të premten lansohet kënga e saj e re.

19 March, 2019

Mario Dedivanoviç i bën këtë koment Erës për klipin e ri

Këngëtaret, Nora dhe Era Istrefi tashmë kanë përfunduar xhirimet e klipit të ri.

19 March, 2019

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Gjira tregon sa kilogramë ka

Reperja e njohur, Gjira është në muajt e fundit të shtatzënisë.

19 March, 2019

Ky është momenti kur Tuna përlotet në këngën e re

Një nga projektet prekëse të albumit "Fortuna" të Tunës është "Nëse vdes e re".

19 March, 2019

Momentet romantike të Feros me të dashurën, ja çfarë ka publikuar

Reperi, Fero prej kohësh po e shijon lidhjen me modelen shqiptare, Arbenita Ismajli.

19 March, 2019

Afërdita Dreshaj publikon foto me nënën, kështu po duken

Ka publikuar një imazh me nënën në rrjetet sociale.

19 March, 2019

Bashkëshortja e Lorik Canës: Ia dhashë numrin që në takimin e parë

Futbollisti shqiptar, Lorik Cana prej vitesh është i martuar me italianen, Monica Ercoli.

19 March, 2019

Në studio muzikore zvicerane, ky është ushqimi që po e hanë Mozzik dhe Loredana

Mozzik dhe Loredana Zefi janë duke punuar në këngë të re.

19 March, 2019

Gazetarja e njohur shqiptare me fjalë të mëdha për Xhensila Myrtezajn

Irma Xhema ka qenë e ftuara e radhës në emisionin "Mirage".

19 March, 2019

Martohet ish-aktorja e ‘O sa mirë’?

Ema Uka, ishte një nga aktoret më të pëlqyera në "O sa mirë".

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO