Entertainment – Page 5923 – Lajmi.net

21 October, 2013

Dashuri e Zakonshme nga U2

Adhuruesit e U2 kanë arsye për gëzim. Kënga e re e bendit, Ordinary Love, është

21 October, 2013

Ledri me të dashur

Në rrjetin social Instagram të Ledrit mund të shikoni fotografitë e shumta që kanë postuar

20 October, 2013

Ngjyra e kuqe shumë ju ngjan

Kur yjet tona të preferuara që kanë stil, zgjedhin të njëjtin fustan, shpesh është një

19 October, 2013

Reklama pirate

Krijuesi i kult serialit Breaking Bad ka thënë se pirateria i ka ndihmuar që të

19 October, 2013

A po e lufton drogën Joe Jonas?

Këngëtari dhe aktori ka ndërprerë turnirin e tij në botë bashkë me vëllezërit e tij,

19 October, 2013

Martohet Kristen Bell

Aktorët kanë qenë së bashku që nga viti 2007 dhe kanë një vajzë 7 muajshe.

18 October, 2013

Përbërja dhe shpërbërja e Thom Yorke

Në videon e animuar, fytyra e Yorke fillimisht formësohet nga një peizazh i valëzuar shkretinoro-çokollator,

18 October, 2013

Lot për dashurinë

Gjatë këndimit të këngës “Love Will Remmember”, Selena Gomez shpërtheu në vaj para gjithë publikut

18 October, 2013

Ndahet nga i dashuri

Një burim për revistën Star ka thënë se Jennifer Lopez e ka dëbuar nga shtëpia

17 October, 2013

Një Booker e bukur

Eleanor Catton, 28 vjeçarja nga Zelanda e Re, është fituesja më e re e Çmimit

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO