Entertainment – Page 5767 – Lajmi.net

10 November, 2013

Kim e shijon çdo moment me vajzën

Kim Kardashian duket më e lumtur se kurrë. ‘Show-girl’ amerikane po ia kushton çdo moment

9 November, 2013

Mundohet ta shpëtojë martesën

Miranda Kerr nuk mund të thotë se martesa me Orlando Bloom ka marrë fund përgjithmonë.

9 November, 2013

Bieber vozit biçikletën e sigurimit

Justin Bieber ka qenë protagonist i një ngjarjeje të pazakonte. Këngëtari i ri e kishte

9 November, 2013

Rita kapet ‘mat’

Rita Ora është fotografuar me njërin nga ish të dashurit e saj, vetëm disa orë

9 November, 2013

Beyonce përdor telefonin e fansit

Diva e muzikës, Beyonce ka qenë protagoniste e një gjesti të rrallë, teksa po këndonte

8 November, 2013

Gratë e artit bashkëkohor

Historikisht, arti ka qenë hapësirë e rezervuar për burra. Por, në dekadat e fundit, gratë

8 November, 2013

Rihanna çmend Barbadosin

Këngëtarja Rihanna është duke i kaluar pushimet në vendlindjen e saj, në Barbados, ku po

8 November, 2013

Irina ruan linjat perfekte me ushtrime

Modelja ruse, Irina Shayk ushtron fort për ta ruajtur formën fantastike të trupit. E dashura

8 November, 2013

Rita e lumtur me dashurinë

Rita Ora ndihet mjaft e lumtur. Këngëtarja kosovare, me famë botërore, thotë se me të

8 November, 2013

Kim prezanton vajzën e saj

Kim Kardashian e ka prezantuar për herë të parë në publik vajzën e saj North

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO