Entertainment – Page 5622 – Lajmi.net

9 March, 2015

Ja pse u ndanë Scherzinger dhe Hamilton!

Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger duket se e kanë edhe shkakun kryesor, për ndarjet

9 March, 2015

Rita Ora flet për tema “të nxehta”

Këngëtarja Rita Ora është në lidhje me djalin e projektuesit të modës Tommy Hilfiger, 24

9 March, 2015

BKR së shpejti me shkollë profesionale të modës

Blerina Kllokoqi-Rugova duket se nuk do të ndalet. Pas suksesit me veshjet e saj në

9 March, 2015

Çfarë nuk donte të bënte Rozana kur ishte e vogël?

Duket se Rozana Radin e ka kapluar nostalgjia për fëmijëri. Ajo ka postuar një foto

9 March, 2015

Befasi Leze Qenës për ditëlindjen e 80-të (Foto)

Princ CaffeTurke, ia bëri një befasi të këndshme aktorës sonë të njohur Leze Qenës, të

9 March, 2015

Irina Shayk: Ronaldo nuk ishte mashkulli im ideal!

Irina Shayk ka folur për lidhjen e saj me Cristiano Ronaldon. Ajo ka theksuar se

9 March, 2015

Johnny Vuaghan ndahet nga bashkëshortja

Mikpritësi i programit të mëngjesit Johny Vuaghan, është ndarë nga gruaja e tij, raportojnë mediat

9 March, 2015

Cate Blanchett birëson një fëmijë

Cate Blanchett , aktorja e njohur Hoolywood-iane, ka vendosur që së bashku me burrin e

9 March, 2015

Tiranë, shfrenimi i femrave për 8 Mars (Foto)

Mesa duket femrat në kryeqytetin shqiptar e kanë kthyer në traditë tashmë, që festën e

9 March, 2015

Me kë dëshiron bashkëpunim Demi Lovato?

Këngëtarja Demi Lovato ka shprehur dëshirën e saj për të bashkëpunuar me rep artistin e

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO