Entertainment – Page 5473 – Lajmi.net

3 March, 2015

Britney Spears i bien paruket gjatë performancës (VIDEO)

Problemet me rënien e flokëve janë vënë edhe më herët me Britney Spears, por në

3 March, 2015

Ndryshoi edhe Conchita (FOTO)

Këngëtari transeksual Conchita Wurst ka preferuar të ndryshojë paraqitjen duke hequr mjekrën.

3 March, 2015

Emily Ratajkowski në mes luleve (Foto)

Manekinia dhe aktorja, Emily Ratajkowski, ka pozuar për fushatën e re të veshjeve të brendshme

3 March, 2015

Çiljeta gazetarëve: Na lini rehat të zgjohemi nga gjumi

Postoi në Insatagram një fotografi të një mashkulli dhe kjo u bë lajm nëpër të

3 March, 2015

Cindy Crawford “plaket”, kërcënon me padi botuesit (Foto)

Një foto jo e përpunuar e bukuroshes së famshme Cindy Crawford, ku ajo shihet në

3 March, 2015

Dhurata Ahmetaj kërkon hotel për dasmë

Kemi treguar ditë më parë që Dhurata Ahmetaj ëshë në një lidhje dashurie me Argjent

3 March, 2015

Rita Ora dëshiron fëmijë!

Këngëtarja 24 vjeçare Rita Ora, e cila aktualisht është pjesë e panelit gjykues në “The

3 March, 2015

America’s Next Top Model është mallkim?! (Foto)

Mentorja e shout “America’s Next Top Model”, Tyra Banks, ka shprehur pikëllimin e saj pas

3 March, 2015

Tuna apo Madonna? (FOTO)

Edhe një këngëtare tjetër shqiptare mundohet ta kopjojë një divë botërore. Është kjo Tuna e

2 March, 2015

E fejuara e Sinan Hoxhës, shpreh lumturinë për…?

E fejuara e këngëtarit Sinan Hoxha, Andrra Destani, është rrëfyer për çastet e lumtura që

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO