Entertainment – Page 5160 – Lajmi.net

20 September, 2015

Shqipëria zgjedh vajzën që do ta përfaqësojë në Miss Universe (Foto)

Megi Luka do ta përfaqësojë Sqipërinë në Miss Universe 2015.

20 September, 2015

Blero shan haptas Dj-in në Instagram, ai i përgjigjet (Foto)

Në një post në Instagram Blero quan 'idiot' Dj Gamble në një mbrëmje ku ai

20 September, 2015

Pikturat e Hardh Fest-it shiten për bamirësi, interesim i madh (Foto)

Festivali “Hardh Fest”, i mbajtur më 5 e 6 shtator në Rahovec, mes tjerash ka

20 September, 2015

Candice: Kam lindur për të provokuar (Foto)

Candice Sweanepoel, njëra nga femrat më seksi në botë, sapo ka realizuar një fushatë të

20 September, 2015

JLo nxjerr në pah thuajse çdo gjë (Foto/Video)

Jennifer Lopez ka performuar me një veshje ndoshta më zbuluese për të deri tani.

20 September, 2015

Irina Shayk, magjepsëse dhe superseksi në Londër (Foto)

I ka lënë të gjithë me gojë hapur performanca më e fundit superseksi e bukuroshes

19 September, 2015

Kush është mashkulli dorë për dore me Rita Orën? (Foto)

Rita Ora është parë duke dalë nga koncerti i Chris Brown dorë për dore me

19 September, 2015

Elvana me video provokuese në det (Video)

Elvana Gjata ka shpërndarë disa video ku shihet në bikini.

19 September, 2015

Teuta Krasniqi pranon se është në lidhje (Video)

Teuta Krasniqi më në fund ka pranuar se është në një lidhje të re romantike.

19 September, 2015

Lexoni urimin e Will Smith për ditëlindjen e gruas (Foto)

Will Smith dhe Jada Pinkett Smith janë ndër çiftet më të afërta dhe që kanë

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO