Entertainment – Page 4906 – Lajmi.net

18 February, 2016

Provokon Morena, pozon pa të brendshme (FOTO)

Morena Taraku vjen me foto të radhës provokuese.

18 February, 2016

Rita përkrahë filmin “Shok” në Ditën e Pavarësisë

Rita Ora ka uruar ditën e Pavarësisë së Kosovës duke i thënë fansave ta përkrahin

18 February, 2016

Iman pozon e zhveshur me gjarpër në trup (FOTO)

Bukuroshja Chanel Iman ka vendosur që fotove të saj me kostum banjoje t’i shtojë edhe

18 February, 2016

Era po na vështron nga parajsa (FOTO)

Era Istrefi ka postuar një fotografi pas gjithë bujës me "R.I.P".

18 February, 2016

Adele ende nuk e ka mposhtur frikën nga skena

Adele ka thënë se ka qarë tërë ditën pas performancës që pati në Grammy Awards.

18 February, 2016

Vepra e kompozitorit Memli Kelmendi edhe në Stamboll dhe Ankara (Foto)

Vepra korale “Agnus Dei” e kompozitorit Memli Kelmendi me datën 22 shkurt 2016 do të

18 February, 2016

Ali Pashë Tepelena ishte i zhytur në jetën erotike (Video)

Ndoshta askush nuk e kishte menduar që pas diplomatit dhe një burri shteti hijerëndë siç

18 February, 2016

Angelina Jolie nuk donte fëmijë

Aktorja e njohur Angelina Jolie jo gjithmonë donte të niste një familje.

18 February, 2016

Policia aksion në shtëpinë e këngëtares, kap biznesmenin vetëm me mbathje që fshihej në dollap

Me siguri e mbani mend Xhesikën, këngëtaren nga Puka e cila javët e fundit u

18 February, 2016

Fëmija nga filmi ‘Forrest Gump’, hyn në ushtri edhe në jetën reale (FOTO)

‘Forrest Gump’ është një nga filmat më të mirë që ekzistojnë, mirëpo nuk është shumë

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO