Entertainment – Page 4753 – Lajmi.net

22 February, 2016

Rihanna publikon klipin e ‘Work’ (Video)

Këngëtarja e njohur Rihanna ka publikuar videoklipin e këngës “Work” në bashkëpunim me reperin e

22 February, 2016

“Vetëm Rita Ora mund ta shpëtojë X–Factor”

Artistja me origjinë shqiptare, Rita Ora shihet si “shpëtimtarja” e programit X–Factor në Britani.

22 February, 2016

Ajo sot është këngëtare shumë e famshme (Foto)

Në internet po qarkullon një fotografi e një këngëtareje shumë të famshme shqiptare kur ishte

22 February, 2016

Ja si duken sot Mia, Manuel, Marizza dhe Pablo nga ‘Rebelde Way’ (Foto)

'Rebelde Way' ishte seriali më i shikuar nga të rinjtë e Kosovës.

22 February, 2016

Fotot që nuk i keni parë asnjëherë nga matura e të famshmëve (FOTO)

Shumë nga të preferuarit tuaj të muzikës së huaj, kanë pasur mundësinë për të shkuar

22 February, 2016

Marina seksi në të kuqe (Foto)

Prezantuesja seksi Marina Vjollca duket se e ka në qejf ngjyrën e kuqe.

22 February, 2016

Ju kujtohet Kaltrina Selimi në grupin “Hana Band” ? (Foto)

Ishte viti 2005 kur grupi "Hana Band" publikoi këngën e parë "Ende e dua" me

22 February, 2016

Kim Kardashian shpërndanë foton e parë të djalit të saj

Pas disa muajsh nga lindja e djalit Sain West, Kim-i vendosi që sot të

22 February, 2016

Ermali, Ledri dhe Lumi B flejnë bashkë (Foto)

Pas suksesit që patën me këngën 'Tavolina', treshja vazhduan të shoqërohen më shumë mes vete.

22 February, 2016

Labinot Tahirin e kap nostalgjia për Bill Clintonin (Video)

Këngëtari, Labinot Tahiri, ka kujtuar kohën kur ish presidenti Bill Clinton e kishte vizituar qytetin

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO