Entertainment – Page 3 – Lajmi.net

18 March, 2019

Ariana dhe Ermali njëmbëdhjetë vite më parë, shikojeni si dukej çifti

Ariana dhe Ermal Fejzullahu janë ndër çiftet më simpatike të estradës.

18 March, 2019

Festë në familjen e Shkurte Fejzës

Në familjen e Shkurte Fejzës sot ka një arsye më shumë për të festuar.

18 March, 2019

Pas thashethemeve për ndarje, Justin dhe Hailey kalojnë ditën në plazh

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin iu kundërpërgjigjën në mënyrën më të mirë thashethemeve për ndarje.

18 March, 2019

Pas një pauze, Adelina Tahiri i kthehet…

Adelina Tahiri pas një kohe pauzë, i është rikthyer palestrës.

18 March, 2019

Miriami për këngën e Albanit: Nuk kam gjetur kurrë forcën t’i këndoj këto vargje

Miriam Canj ka shkruar fjalë prekëse pas publikimit të këngës së re nga Alban Skënderaj.

18 March, 2019

Fiona Gllavica flet për përdorimin e gjuhës banale në seriale, ja si e komenton

Fiona Gllavica e ka komentuar gjuhën banale që përdoret në disa seriale.

18 March, 2019

Oriola Marashi feston ditëlindjen, kështu e uron këngëtari i njohur

Oriola Marashi sot feston ditëlindjen.

18 March, 2019

Në mes të Mozzik dhe Getinjos, reperi i njohur zgjedh këtë emër

Lluni ishte protagonist i rubrikës "Kë zgjedh" të emisionit "Mirage".

18 March, 2019

Diçka e re po vjen nga Vedat Ademi

Vedat Ademi së shpejti publikon projektin e tij të ri.

18 March, 2019

Kim Kardashian nuk e fsheh sëmundjen nga e cila po vuan

Kim Kardashian kohë më parë ka treguar publikisht se vuan nga sëmundja e psoriazës.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO