Entertainment – Page 2 – Lajmi.net

20 April, 2019

Nuk publikuan asnjë foto të vajzës, Bes Kallaku tregon arsyen

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj vitin e kaluar u bënë prindër të një vajze.

20 April, 2019

Afërdita fotografohet pranë motrës, thekson linjat trupore në veshjen e ngushtë

Afërdita Dreshaj ka publikuar një imazh atraktiv bashkë me motrën.

20 April, 2019

De Niro e quan Trumpin ‘gangster’

Robert De Niro ka vazhduar sërish me kritika ndaj presidentit Donald Trump.

20 April, 2019

Shyhretja u kundërpërgjigjet Motrave Mustafa: Mund të them se ato kanë shpif për mua

Kënga për nënën ka sjellë përçarje mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit.

20 April, 2019

Tayna publikon video nga vaska

Tayna ka 'ngacmuar' imagjinatën me një video në InstaStory.

20 April, 2019

Rona Nishliu flet për pritshmëritë nga përfaqësimi i Jonida Maliqit në “Eurovision”

Rona Nishliu ka folur për prezantimin e Shqipërisë me Jonida Maliqin në "Eurovision".

20 April, 2019

Rekord klikimesh për Dhuratën dhe Soolking, “Zemër” arrin këtë shifër për një ditë

Dhurata Dora dhe Soolking dje publikuan projektin e ri.

20 April, 2019

Aktorja e njohur kritikon të pasurit që dhuruan për Notre Dame

Pamela Anderson 'godet' të pasurit për donacionet në Notre Dame.

20 April, 2019

Ia kthen të pasmet kamerës në veshje transparente, Era: Veç fillimi

Era Istrefi u shfaq atraktive në tri fotografitë në të cilat ekspozon të pasmet.

20 April, 2019

Rihanna drejt martesës me miliarderin Hassan Jameel

Rihanna është gati t'i thotë 'po' propozimit të të dashurit miliarder Hassan Jameel.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO