Entertainment – Lajmi.net

25 March, 2019

Gjira: Pesë vjet pasive, por vazhdoj të qëndroj në veshët tuaj

Gjira Kajtazi prej kohësh nuk është aktive me projekte muzikore.

25 March, 2019

Kim Kardashian e bën sërish, shfaqet linjat në fustanin e hapur

Kim Kardashian ka bërë një nga paraqitjet e saj tërheqëse.

25 March, 2019

Dua Lipa me të dashurin mbrëmë festuan deri në orët e vona

I dashuri i Dua Lipës, Isaac Carew, dje festoi ditëlindjen e 33-të.

25 March, 2019

Postoi një imazh joshës në Instagram, Bebe Rexha pendohet dhe e fshin

Bebe Rexha ka postuar një foto, në të cilën erdhi tejet tërheqëse, por u pendua

25 March, 2019

Hailey i qëndron pranë Justinit, kjo është fotoja që ia publikoi

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin prej kohësh komentohen për krizë në lidhje.

25 March, 2019

Ditë e veçantë për motrat Mustafa

Në familjen e motrave Mustafa sot ka një arsye për të festuar.

25 March, 2019

Është çdo herë në top-formë, Shkurte Fejza tregon ‘sekretin’ e fizikut

Shkurte Fejza vazhdon të jetë ndër artistet më të pëlqeyra të skenës muzikore shqiptare.

25 March, 2019

Anxhela Peristerin e befasojnë në mes të skenës me rastin e ditëlindjes

Anxhela Persisteri ka pranuar befasinë e këndshme me rastin e ditëlindjes.

25 March, 2019

Noizy e nis ditën në këtë vend

Noizy është shumë i përkushtuar në palestër.

25 March, 2019

Enca thotë se sot është grimuar special për artisten me famë botërore

Enca Haxhia ua ka bërë të gjithëve kokën lëmsh me postimin e fundit.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO