Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

Enis Bytyqi me bashkëshorten udhëtojnë në Abu Dhabi

23:02 | 14 Nentor 2019

Enis Bytyqi ka publikuar pamje nga pushimet me bashkëshorten.

Enis Bytyqi dhe bashkëshortja e tij si destinacion për pushime kanë zgjedhur Abi Dhabin, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, me të cilat tregon vendet që ka vizituar.

Çifti vizituan edhe xhaminë “Sheikh Zyed”, nga i cili vend edhe publikoi një imazh të bukur.

Për ndryshe, Enisi ka paralajmëruar disa projekte të reja muzikore, të cilat është duke i finalizuar. /Lajmi.net/