Eni Koçi shfaqet provokative nga pushimet me Gencin dhe e bëri shumë ‘nxehtë’

19:34 | 12 Qershor 2019

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë nisur pushimet.

Këngëtarët, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë zgjedhur që pas një pune me shumë përkushtim t’i kalojnë disa ditë pushimi në bregdetin shqiptar, shkruan lajmi.net.

Nga atje Eni dje e ka publikuar një foto provokative nga ballkoni, por tani sapo ndau me ndjekësit një tjetër akoma më të ‘nxehtë’.

Ajo shfaqet me bikini duke marrë pozën joshëse dhe foton sipas të gjitha gjasave ia ka realizuar Genci./Lajmi.net/

View this post on Instagram

E gjeni dot ku ndodhem…?👌

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on