Të Infektuar: 3508

Të Shëruar: 1902

Të Vdekur: 75

Enca thotë “Mwah” në këngën e re, duket atraktive në klip

18:33 | 15 Nentor 2019

Foto: Instagram

Enca ka lansuar këngën e saj të re.

Enca Haxhia ka kohë që ka paralajmëruar këngën e re, e pritjes së fansave të saj sot u erdhi fundi, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka publikuar këngën “Mwah”, të cilës ia shoqëroi edhe videoklipin, ku erdhi shumë joshëse.

Për tekstin dhe melodinë e këngës u kujdes vetë Enca, beatin e bëri Mixey, ndërsa videoklipi u punua nga Max Production.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re nga Enca me titull “Mwah”. /Lajmi.net/