Enca në të brendshme: Jam simpatia e simpatisë tënde – Lajmi.net
Enca në të brendshme: Jam simpatia e simpatisë tënde
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:43, 12 January 2019
Enca Haxhia është shumë aktive në rrjete sociale.

Enca Haxhia së fundi ka ‘djegur’ rrjetin me imazhe nga fotosesioni i fundit, shkruan lajmi.net.

Në këto fotografi, këngëtarja shfaqet atraktive duke vënë në pah format trupore, e në një prej tyre ajo ka befasuar me mbishkrimin.

“Simpatia e simpatisë tënde”, ka shkruar ajo mbi foto, në të cilën pranoi shumë komente.

Kujtojmë që pas publikimit të duetit “Kujt po i han” me Don Phenom, këngëtarja ka paralajmëruar projekte të reja. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Crushi i crushit tend 😁

A post shared by ENCA (@enca) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO