Enca me pozë atraktive e shtrirë në dysheme

16:33 | 9 Nentor 2018

Enca Haxhia është emër shumë i lakuar në shtypin rozë.

Enca Haxhia është shumë aktive me imazhe të reja në rrjete sociale, përmes së cilave sjell pjesë nga përditshmëria e saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një fotografi, të cilën e ka shkëputur gjatë realizimit të videoklipit të fundit “Kujt po i han”.

Enca vjen atraktive e shtrirë në dysheme, duke zbuluar pothuajse tërësisht të pasmet, ndërsa provokon me gjuhën.

Kujtojmë që kënga e fundi nga Enca dhe Don Phenom me titull “Kujt po i han”, ka marrë mbi 4 milionë klikime në kanalin YouTube. /Lajmi.net/