Enca Haxhia paralajmëron këngë të reja përmes rrjeteve sociale

23:09 | 6 Tetor 2021

Këngëtarja e njohur duket se ka filluar punën për projektin e ri muzikor.

Enca Haxhia ndonëse gjendemi në mes periudhë pandemie aspak nuk e ka ndalur punën për këngët e reja, shkruan lajmi.net.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

Këngëtarja së fundi ka postuar një foto ku tregoi se po punon për projektin e ri muzikor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

jo nuk ka preferuar të japë më shumë detaje por që ka shfrytëzuar rastin t`i paralajmërojë fansat se së shpejti këngë të reja po publikohen.

Ajo njihet si një ndër këngëtaret më seksi shqiptare e cila është aktive me projekte muzikore, dhe këngët e saja po pëlqehen mjaft shumë nga fansat./Lajmi.net/