Emri i Feros shkon deri në Mekë

Fero po vazhdon të jetë personazhi më i komentuar. Deklaratat e tij po bëhen virale e gjithandej, shkruan lajmi.net. Ai i është përkushtuar fesë dhe nuk ndalon postimet  e ndryshme ndaj fesë. Së fundi, ai ka publikuar edhe një storje ku shihet emri i tij në një ekran telefoni në Mekë. Ishte vet reperi ai…

ShowBiz

19/09/2023 09:26

Fero po vazhdon të jetë personazhi më i komentuar.

Deklaratat e tij po bëhen virale e gjithandej, shkruan lajmi.net.

Ai i është përkushtuar fesë dhe nuk ndalon postimet  e ndryshme ndaj fesë.

Së fundi, ai ka publikuar edhe një storje ku shihet emri i tij në një ekran telefoni në Mekë.

Ishte vet reperi ai i cili ndau një imazh ku shihet emri i tij me drejtim nga Meka./Lajmi.net/