Emisioni ‘Mirage’ rikthehet me sezonin e ri së shpejti, zbulohen detaje

Emisioni ‘Mirage’ do të rikthehet së shpejti me sezonin e ri duke përmbeldhur çdo javë zhvillimet më të reja në botën e showbizit. ‘Mirage’ ka përmbyllur me sukses edhe një sezonë të radhës para disa javësh, ndërsa sezoni i ri pritet të vijë me shumë materiale interesante. Storje, intervista e informacione ekskluzive nga bota e…

ShowBiz

24/09/2022 19:01

Emisioni ‘Mirage’ do të rikthehet së shpejti me sezonin e ri duke përmbeldhur çdo javë zhvillimet më të reja në botën e showbizit.

‘Mirage’ ka përmbyllur me sukses edhe një sezonë të radhës para disa javësh, ndërsa sezoni i ri pritet të vijë me shumë materiale interesante.

Storje, intervista e informacione ekskluzive nga bota e showbizit do të jenë pjesë qëndrore e këtij sezoni.

‘Mirage’ edhe në këtë sezonë do të punohet nga producenti Butrint Pasjaqa me ekipin e tij, ndërsa do të prezantohet nga Engjëllusha Cakaj me transmetim në Televizionin 7 dhe në rrjetet sociale të lajmi.net.

‘Mirage’ sërish do të servojë tek shikuesit rubrikat e njëjta, shumë atraktive me personazhet më interesante të showbizit.

Për t’u informuar lidhur me materialet dhe detaje të tjera rreth emisionit ‘Mirage’ ndiqni llogaritë e lajmi.net në Facebook, InstagramTwitter.