Të Infektuar: 41.299

Të Shëruar: 26.453

Të Vdekur: 1.062

Emina me mesazh motivues për të gjitha nënat

18:39 | 27 Tetor 2020

Foto: Instagram

Emina shprehet krenare që është nënë.

Modelja Emina Çunmulaj njihet për thjeshtësinë dhe sinqeritetin në çdo paraqitje publike, shkruan lajmi.net.

Ajo është e martuar me Sam Nazarian dhe bashkë kanë dy vajza, për të cilat çifti kujdesen në maksimum.

Përmes postimeve të fundit, Emina tregoi se si e shijoi një ditë pranë vajzave, duke u argëtuar shumë pranë tyre.

“Puna ime është nënë dhe jam shumë krenare për të”, ka shkruar Emina në njërën foto. /Lajmi.net/