Emina Cunmulaj sjell imazhe në bikini, ka një mesazh (Foto)

Derisa tek ne mban të ftohtë, modelja shqiptare e njohur në botë, Emina Cunmulaj po kalon momente të këndshme në pushime.

ShowBiz

09/12/2016 12:34

Nga plazhi, ajo po sjell foto të ndryshme në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net

Në një të fundit ku shihet në bikini dhe shumë e lumtur e ka bashkangjitur një mbishkrim i cili vjen si mesazh për ndjekësit e saj të cilët në numër janë të shumtë.

“Buzëqeshni, është mirë për shpirtin”, ka shkruar Cunmulaj përkrah fotos së postuar./lajmi.net

https://www.instagram.com/p/BNxSfvnAZMh/?taken-by=eminacunmulaj