Emina Cunmulaj nis 2019-ën me një puthje pasionante nga bashkëshorti milioner

Emina Cunmulaj në orët e para të 2019-s ka pranuar një puthje pasionante nga burri milioner.

ShowBiz

01/01/2019 13:22

Modelja shqiptare me famë të madhe në botë në Instastory e ka ndarë me ndjekësit një imazh ku shfaqet duke u puthur me bashkëshortin në prag të 2019-ës, shkruan lajmi.net.

Dyshja duken tejet simpatik pranë njëri-tjetrit dhe të tillë janë edhe ditëve të tjera të vitit, madje shpesh janë marrë si shembulli më i mirë.

Ata janë edhe njerëz tejet human, andaj vitin që sapo e kemi lënë pas, Emina u ka ndihmuar edhe shumë familjeve në nevojë./Lajmi.net/