Emina Cunmulaj ndan me ndjekësit momentin duke e ushqyer vajzën me gji – Lajmi.net
Emina Cunmulaj ndan me ndjekësit momentin duke e ushqyer vajzën me gji
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:56, 9 July 2018
Modelja Emina Cunmulaj me ndjekësit e saj është shumë e afërt.

Këtë e ka dëshmuar shumë herë edhe sot kur ndau me ta një moment shumë privat, shkruan lajmi.net

Fjala është për ushqyerjen me gji të vajzës së saj e cila ka pak muaj të ka lindur. Në imazhet e publikuara ajo shihet e përgjumur dhe pranë tyre ka shkruar: Çka është gjumi?

Emina dhe burri i saj miliarder janë prindër të dy vajzave./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO