Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Emily Ratajkowski sqaron të vërtetën rreth lajmeve për shtatzëni

22:30 | 22 Gusht 2019

Emily Ratajkowski ka treguar se çfarë fshihet mas fotos që bëri të gjithë të dyshojnë se është shtatzënë.

Emily Ratajkowska kishte postuar një foto pranë partnerit, me të cilën ndezi thashethemet për shtatzëni, shkruan lajmi.net.

Kjo për faktin se në mbishkrimin e asaj fotoje, ajo kishte shkroi “Nëna dhe Babai”, ndërsa të gjithë aluduan se po pret fëmijë.

Por, me foton e fundit, ajo tregoi se me atë postim ka menduar se janë ‘prindër’ të një qeni.

Modelja publikoi një foto të partnerit me qen në duar dhe shkroi “Babai dhe djali”, duke u dhënë fund të gjitha thashethemeve. /Lajmi.net/