Emily Ratajkowski seksi edhe e veshur (Foto)

Emily Ratajkowski ka arritur të gjejë pak kohë të lirë nga axhenda e saj e ngjeshur në javën e modës në New York, për t’iu përkushtuar të dashurit të saj, Jeff Magid.

ShowBiz

11/09/2015 23:50

Mbrëmjen e kaluar me të dashurin e saj, Emily ka zgjedhur të vishet me të bardha, ngjyrë që e tregon atë aq të pafajshme e engjëllore.

Emily dhe Jeff kanë filluar të kenë lidhje me njëri-tjetrin që në dhjetor të 2014, dhjetë muaj pasi modelja bukuroshe i dha fund romancës me stilistin Andrew Dryden./ Top Channel

rata5 rata4 rata1 rata2 rata3